Takip Edin

Spor

UEFA Avrupa Ligi’nde rövanş maçları yarın başlıyor

Yayınlanma tarihi

-

UEFA Avrupa Ligi’nde play-off turuna yükselecek takımlar yarın başlayacak maçlarla belli olacak.

Rusya temsilcisi Spartak Moskova, kendi evinde 15 Ağustos Perşembe günü saat 19.45’de İsviçre’nin Thun ekibini konuk edecek. Rus ekibi ilk maçı 3-2 kazanmıştı.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı turnuvasında 3. eleme turu  rövanş maçları, yarın, 14 Ağustos Çarşamba ve 15 Ağustos Perşembe günü oynanacak. Yarın ve çarşamba 3’er, perşembe ise 30 müsabaka yapılacak.

Rusya temsilcisi Spartak Moskova, kendi evinde 15 Ağustos Perşembe günü saat 19.45’de İsviçre’nin Thun ekibini konuk edecek. Rus ekibi ilk maçı 3-2 kazanmıştı.

Maç programı şöyle:

13 Ağustos Salı:

19.00  Nomme JK Kalju (Estonya) – F91 Dudelange  (Lüksemburg)

21.45  Linfield (Kuzey İrlanda) – Sutjeska Niksic (Karadağ)

22.00 Dundalk (İrlanda) – Slovan Bratislava (Slovakya)

14 Ağustos Çarşamba:

19.00 Atromitos (Yunanistan) – Legia Varşova (Polonya)

19.00 Saburtalo (Gürcistan) – Ararat (Ermenistan)

19.00 Vitoria Guimaraes (Portekiz) – Ventspils (Letonya)

15 Ağustos Perşembe:

19.00 HJK Helsinki (Finlandiya) – Riga FC (Letonya)

19.30 Dinamo Tiflis (Gürcistan) – Feyenoord (Hollanda)

19.45 Spartak Moskova (Rusya) – Thun (İsviçre)

20.00 AIK (İsveç) – Sheriff (Moldova)

20.00 Apollon Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi) – Austria Wien (Avusturya)

20.00 BATE Borisov (Belarus) – FK Sarajevo (Bosna-Hersek)

20.00 Bnei Yehuda (İsrail) – Neftçi Bakü (Azerbaycan)

20.00 Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti) – FCSB (Romanya)

20.00 Shakhtyor Soligorsk (Belarus) – Torino (İtalya)

20.00 Suduva (Litvanya) – Maccabi Tel Aviv (İsrail)

20.00 Yeni Malatyaspor (Türkiye) – Partizan (Sırbistan)

20.00 Zorya Luhansk (Ukrayna) – CSKA Sofya (Bulgaristan)

20.00 Zrinjski Mostar (Bosna-Hersek) – Malmö (İsveç)

20.30 Hapoel Beer Sheva (İsrail) – Norrköping (İsveç)

20.30 The New Saints (Galler) – Ludogorets Razgrad (Bulgaristan)

20.30 Trabzonspor (Türkiye) – Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)

21.00 AEK (Yunanistan) – Universitatea Craiova (Romanya)

21.00 Valletta (Malta) – Astana (Kazakistan)

21.00 Viktoria Plzen (Çekya) – Royal Antwerp (Belçika)

21.30 Aris (Yunanistan) – Molde (Norveç)

21.30 AZ Alkmaar (Hollanda) – Mariupol (Ukrayna)

21.30 Eintracht Frankfurt (Almanya) – Vaduz (Liechtenstein)

21.30 Gent (Belçika ) – AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)

21.30 PSV Eindhoven (Hollanda) – Haugesund (Norveç)

21.30 Strasbourg (Hollanda ) – Lokomotiv Plovdiv (Bulgaristan)

21.45 Aberdeen (İskoçya) – Rijeka (Hırvatistan)

21.45 Rangers (İskoçya) – Midtjylland (Danimarka)

21.45 Sporting Braga (Portekiz) – Brondby (Danimarka)

21.45  Wolverhampton (İngiltere) – Pyunik (Ermenistan)

22.00  Espanyol (İspanya) – Luzern (İsviçre)

anadolu ajansı

 

Facebook Yorumlar

Spor

Rusya, 2019 Kadınlar Avrupa Şampiyonası’na galibiyetle başladı

Yayınlanma tarihi

-

2019 Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda ilk gün maçları sona erdi.

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından bu yıl 31. kez düzenlenen organizasyonun ilk günü,  A, B, C ve D gruplarındaki 12 karşılaşmayla tamamlandı.

– D Grubu:

İsviçre-Almanya: 0-3

Belarus-Rusya: 0-3

D Grubu’da Rusya, Belarus’u 3-0 mağlup ederek turnuyava galibiyetle başladı.

A Grubu’nda Türkiye, 25-21, 25-18, 25-8’lik setlerle Yunanistan’ı 3-0 mağlup ederek turnuvaya galibiyetle başladı.

Gruplarda alınan sonuçlar ve oluşan puan durumu şöyle:

A Grubu

Fransa-Bulgaristan: 3-2

Sırbistan-Finlandiya: 3-0

Türkiye-Yunanistan: 3-0

 Takımlar  O  G  M  P
1-Türkiye  1  1  0  3
2-Sırbistan  1  1  0  3
3-Fransa  1  1  0  2
4-Bulgaristan  1  0  1  1
5-Finlandiya  1  0  1  0
6-Yunanistan  1  0  1  0

B Grubu:

Belçika-Ukrayna: 3-0

İtalya-Portekiz: 3-0

Polonya-Slovenya: 3-0

 Takımlar  O  G  M  P
1-İtalya  1  1  0  3
2-Belçika  1  1  0  3
3-Polonya  1  1  0  3
4-Slovenya  1  0  1  0
5-Ukrayna  1  0  1  0
6-Portekiz  1  0  1  0

C Grubu:

Hırvatistan-Azerbaycan: 2-3

Hollanda-Romanya: 3-0

Macaristan-Estonya: 3-0

Takımlar  O  G  M  P
1-Macaristan  1  1  0  3
2-Hollanda  1  1  0  3
3-Azerbaycan  1  1  0  2
4-Hırvatistan  1  0  1  1
5-Romanya  1  0  1  0
6-Estonya  1  0  1  0

D Grubu:

İsviçre-Almanya: 0-3

Belarus-Rusya: 0-3

Slovakya-İspanya: 3-0

 Takımlar  O  G  M  P
1-Almanya  1  1  0  3
2-Rusya  1  1  0  3
3-Slovakya  1  1  0  3
4-İspanya  1  0  1  0
5-Belarus  1  0  1  0
6-İsviçre  1  0  1  0

anadolu ajansı

Facebook Yorumlar
Devamını oku

Spor

Türkiye 16 Yaş Altı Milli Takımı, ikinci maçında Rusya’yı yendi

Yayınlanma tarihi

-

16 Yaş Altı Milli Futbol Takımı, Uluslararası Starway Turnuvası’ndaki ikinci maçında ev sahibi Rusya‘yı 3-2 yendi.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Moskova’daki Chertanovo Stadı’nda oynanan müsabakada milli takımın gollerini 2. dakikada Melih Bostan, 23 ve 77. dakikalarda Burak İnce atarken, Rusya‘nın gollerini ise 35. dakikada Ivan Zazvonkin, 60. dakikada da Sergey Pinyayev kaydetti.

Turnuvadaki ilk karşılaşmasında Özbekistan’ı 3-2 mağlup eden ay-yıldızlı ekip, üçüncü ve son maçında 25 Ağustos Pazar günü Sırbistan ile karşılaşacak.

anadolu ajansı

Facebook Yorumlar
Devamını oku

Spor

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçları tamamlandı

Yayınlanma tarihi

-

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçları oynandı.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki ikinci önemli turnuvasında play-off turu ilk ayağı, 21 karşılaşmayla sona erdi.

Trabzon, konuk olduğu Yunanistan’ın AEK takımını 3-1 mağlup etti.

Gruplara kalacak ekipler, 29 Ağustos’ta oynanacak rövanşların ardından belirlenecek.

Oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçları şöyle:

Astana (Kazakistan) – BATE (Belarus): 3-0

Ararat (Ermenistan) – Dudelange (Lüksemburg): 2-1

Süduva (Litvanya) – Ferencvaros (Macaristan): 0-0

Malmö (İsveç) – Bnei Yehuda (İsrail): 3-0

Ludogorets (Bulgaristan) – Maribor (Slovenya): 0-0

Feyenoord (Hollanda) – Hapoel Beer Sheva (İsrail): 3-0

Kopenhag (Danimarka) – Riga (Letonya): 3-1

AEK (Yunanistan) – Trabzonspor: 1-3

Legia (Polonya) – Rangers (İskoçya): 0-0

AZ Alkmaar (Hollanda) – Antwerp (Belçika): 1-1

Strasbourg (Fransa) – Eintracht Frankfurt (Almanya): 1-0

Gent (Belçika) – Rijeka (Hırvatistan): 2-1

PSV (Hollanda) – Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi): 3-0

FCSB (Romanya) – Vitoria (Portekiz): 0-0

Linfield (Kuzey İrlanda) – Karabağ (Azerbaycan): 3-2

Celtic (İskoçya) – AIK (İsveç): 2-0

Braga (Portekiz) – Spartak Moskova(Rusya): 1-0

Slovan Bratislava (Slovakya) – PAOK (Yunanistan): 1-0

Partizan (Sırbistan) – Molde (Norveç): 2-1

Espanyol (İspanya) – Zorya (Ukrayna): 3-1

Torino (İtalya) – Wolverhampton (İngiltere): 2-3

anadolu ajansı

Facebook Yorumlar
Devamını oku

Çok Okunanlar