Takip Edin

Spor

Pınar Karşıyaka, Tony Crocker ile sözleşme imzaladı

Yayınlanma tarihi

-

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Pınar Karşıyaka, Tony Crocker ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, yeni sezonun planlamalarını sürdüren Pınar Karşıyaka, geçen sezon Rusya‘nın Khimki takımı ile THY Avrupa Ligi’nde mücadele eden Tony Crocker’u transfer etti.

Yeşil-kırmızılı kulüp, 32 yaşındaki Crocker ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Khimki formasıyla geçen sezon THY Avrupa Ligi’nde normal sezondaki 30 maçta da oynayan Tony Crocker, 8,9 sayı, 2,3 ribaunt ve 1,4 asist ortalamalarıyla mücadele ederken, VTB Ligi’nde ise 31 karşılaşmada 10 sayı, 2,7 ribaunt ve 1,7 asist ortalamaları yakaladı.

anadolu ajansı

Facebook Yorumlar

Spor

Rusya, 2019 Kadınlar Avrupa Şampiyonası’na galibiyetle başladı

Yayınlanma tarihi

-

2019 Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda ilk gün maçları sona erdi.

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından bu yıl 31. kez düzenlenen organizasyonun ilk günü,  A, B, C ve D gruplarındaki 12 karşılaşmayla tamamlandı.

– D Grubu:

İsviçre-Almanya: 0-3

Belarus-Rusya: 0-3

D Grubu’da Rusya, Belarus’u 3-0 mağlup ederek turnuyava galibiyetle başladı.

A Grubu’nda Türkiye, 25-21, 25-18, 25-8’lik setlerle Yunanistan’ı 3-0 mağlup ederek turnuvaya galibiyetle başladı.

Gruplarda alınan sonuçlar ve oluşan puan durumu şöyle:

A Grubu

Fransa-Bulgaristan: 3-2

Sırbistan-Finlandiya: 3-0

Türkiye-Yunanistan: 3-0

 Takımlar  O  G  M  P
1-Türkiye  1  1  0  3
2-Sırbistan  1  1  0  3
3-Fransa  1  1  0  2
4-Bulgaristan  1  0  1  1
5-Finlandiya  1  0  1  0
6-Yunanistan  1  0  1  0

B Grubu:

Belçika-Ukrayna: 3-0

İtalya-Portekiz: 3-0

Polonya-Slovenya: 3-0

 Takımlar  O  G  M  P
1-İtalya  1  1  0  3
2-Belçika  1  1  0  3
3-Polonya  1  1  0  3
4-Slovenya  1  0  1  0
5-Ukrayna  1  0  1  0
6-Portekiz  1  0  1  0

C Grubu:

Hırvatistan-Azerbaycan: 2-3

Hollanda-Romanya: 3-0

Macaristan-Estonya: 3-0

Takımlar  O  G  M  P
1-Macaristan  1  1  0  3
2-Hollanda  1  1  0  3
3-Azerbaycan  1  1  0  2
4-Hırvatistan  1  0  1  1
5-Romanya  1  0  1  0
6-Estonya  1  0  1  0

D Grubu:

İsviçre-Almanya: 0-3

Belarus-Rusya: 0-3

Slovakya-İspanya: 3-0

 Takımlar  O  G  M  P
1-Almanya  1  1  0  3
2-Rusya  1  1  0  3
3-Slovakya  1  1  0  3
4-İspanya  1  0  1  0
5-Belarus  1  0  1  0
6-İsviçre  1  0  1  0

anadolu ajansı

Facebook Yorumlar
Devamını oku

Spor

Türkiye 16 Yaş Altı Milli Takımı, ikinci maçında Rusya’yı yendi

Yayınlanma tarihi

-

16 Yaş Altı Milli Futbol Takımı, Uluslararası Starway Turnuvası’ndaki ikinci maçında ev sahibi Rusya‘yı 3-2 yendi.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Moskova’daki Chertanovo Stadı’nda oynanan müsabakada milli takımın gollerini 2. dakikada Melih Bostan, 23 ve 77. dakikalarda Burak İnce atarken, Rusya‘nın gollerini ise 35. dakikada Ivan Zazvonkin, 60. dakikada da Sergey Pinyayev kaydetti.

Turnuvadaki ilk karşılaşmasında Özbekistan’ı 3-2 mağlup eden ay-yıldızlı ekip, üçüncü ve son maçında 25 Ağustos Pazar günü Sırbistan ile karşılaşacak.

anadolu ajansı

Facebook Yorumlar
Devamını oku

Spor

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçları tamamlandı

Yayınlanma tarihi

-

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçları oynandı.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki ikinci önemli turnuvasında play-off turu ilk ayağı, 21 karşılaşmayla sona erdi.

Trabzon, konuk olduğu Yunanistan’ın AEK takımını 3-1 mağlup etti.

Gruplara kalacak ekipler, 29 Ağustos’ta oynanacak rövanşların ardından belirlenecek.

Oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçları şöyle:

Astana (Kazakistan) – BATE (Belarus): 3-0

Ararat (Ermenistan) – Dudelange (Lüksemburg): 2-1

Süduva (Litvanya) – Ferencvaros (Macaristan): 0-0

Malmö (İsveç) – Bnei Yehuda (İsrail): 3-0

Ludogorets (Bulgaristan) – Maribor (Slovenya): 0-0

Feyenoord (Hollanda) – Hapoel Beer Sheva (İsrail): 3-0

Kopenhag (Danimarka) – Riga (Letonya): 3-1

AEK (Yunanistan) – Trabzonspor: 1-3

Legia (Polonya) – Rangers (İskoçya): 0-0

AZ Alkmaar (Hollanda) – Antwerp (Belçika): 1-1

Strasbourg (Fransa) – Eintracht Frankfurt (Almanya): 1-0

Gent (Belçika) – Rijeka (Hırvatistan): 2-1

PSV (Hollanda) – Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi): 3-0

FCSB (Romanya) – Vitoria (Portekiz): 0-0

Linfield (Kuzey İrlanda) – Karabağ (Azerbaycan): 3-2

Celtic (İskoçya) – AIK (İsveç): 2-0

Braga (Portekiz) – Spartak Moskova(Rusya): 1-0

Slovan Bratislava (Slovakya) – PAOK (Yunanistan): 1-0

Partizan (Sırbistan) – Molde (Norveç): 2-1

Espanyol (İspanya) – Zorya (Ukrayna): 3-1

Torino (İtalya) – Wolverhampton (İngiltere): 2-3

anadolu ajansı

Facebook Yorumlar
Devamını oku

Çok Okunanlar