Takip Edin

Spor

FIFA’dan plaj futbol hakemi Özcan Sultanoğlu’na görev

Yayınlanma tarihi

-

Plaj futbol hakemi Özcan Sultanoğlu, FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası Avrupa Elemeleri’nde görev alacak.

Türkiye Futbol Federasyonun internet sitesinde yer alan bilgiye göre Özcan Sultanoğlu, FIFA tarafından 19-27 Temmuz tarihleri arasında Rusya‘nın başkenti Moskova’da düzenlenecek FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası Avrupa Elemeleri müsabakalarında görev yapacak.

 

anadolu ajansı

Facebook Yorumlar

Spor

Rusya, 2019 Kadınlar Avrupa Şampiyonası’na galibiyetle başladı

Yayınlanma tarihi

-

2019 Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda ilk gün maçları sona erdi.

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından bu yıl 31. kez düzenlenen organizasyonun ilk günü,  A, B, C ve D gruplarındaki 12 karşılaşmayla tamamlandı.

– D Grubu:

İsviçre-Almanya: 0-3

Belarus-Rusya: 0-3

D Grubu’da Rusya, Belarus’u 3-0 mağlup ederek turnuyava galibiyetle başladı.

A Grubu’nda Türkiye, 25-21, 25-18, 25-8’lik setlerle Yunanistan’ı 3-0 mağlup ederek turnuvaya galibiyetle başladı.

Gruplarda alınan sonuçlar ve oluşan puan durumu şöyle:

A Grubu

Fransa-Bulgaristan: 3-2

Sırbistan-Finlandiya: 3-0

Türkiye-Yunanistan: 3-0

 Takımlar  O  G  M  P
1-Türkiye  1  1  0  3
2-Sırbistan  1  1  0  3
3-Fransa  1  1  0  2
4-Bulgaristan  1  0  1  1
5-Finlandiya  1  0  1  0
6-Yunanistan  1  0  1  0

B Grubu:

Belçika-Ukrayna: 3-0

İtalya-Portekiz: 3-0

Polonya-Slovenya: 3-0

 Takımlar  O  G  M  P
1-İtalya  1  1  0  3
2-Belçika  1  1  0  3
3-Polonya  1  1  0  3
4-Slovenya  1  0  1  0
5-Ukrayna  1  0  1  0
6-Portekiz  1  0  1  0

C Grubu:

Hırvatistan-Azerbaycan: 2-3

Hollanda-Romanya: 3-0

Macaristan-Estonya: 3-0

Takımlar  O  G  M  P
1-Macaristan  1  1  0  3
2-Hollanda  1  1  0  3
3-Azerbaycan  1  1  0  2
4-Hırvatistan  1  0  1  1
5-Romanya  1  0  1  0
6-Estonya  1  0  1  0

D Grubu:

İsviçre-Almanya: 0-3

Belarus-Rusya: 0-3

Slovakya-İspanya: 3-0

 Takımlar  O  G  M  P
1-Almanya  1  1  0  3
2-Rusya  1  1  0  3
3-Slovakya  1  1  0  3
4-İspanya  1  0  1  0
5-Belarus  1  0  1  0
6-İsviçre  1  0  1  0

anadolu ajansı

Facebook Yorumlar
Devamını oku

Spor

Türkiye 16 Yaş Altı Milli Takımı, ikinci maçında Rusya’yı yendi

Yayınlanma tarihi

-

16 Yaş Altı Milli Futbol Takımı, Uluslararası Starway Turnuvası’ndaki ikinci maçında ev sahibi Rusya‘yı 3-2 yendi.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Moskova’daki Chertanovo Stadı’nda oynanan müsabakada milli takımın gollerini 2. dakikada Melih Bostan, 23 ve 77. dakikalarda Burak İnce atarken, Rusya‘nın gollerini ise 35. dakikada Ivan Zazvonkin, 60. dakikada da Sergey Pinyayev kaydetti.

Turnuvadaki ilk karşılaşmasında Özbekistan’ı 3-2 mağlup eden ay-yıldızlı ekip, üçüncü ve son maçında 25 Ağustos Pazar günü Sırbistan ile karşılaşacak.

anadolu ajansı

Facebook Yorumlar
Devamını oku

Spor

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçları tamamlandı

Yayınlanma tarihi

-

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçları oynandı.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki ikinci önemli turnuvasında play-off turu ilk ayağı, 21 karşılaşmayla sona erdi.

Trabzon, konuk olduğu Yunanistan’ın AEK takımını 3-1 mağlup etti.

Gruplara kalacak ekipler, 29 Ağustos’ta oynanacak rövanşların ardından belirlenecek.

Oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçları şöyle:

Astana (Kazakistan) – BATE (Belarus): 3-0

Ararat (Ermenistan) – Dudelange (Lüksemburg): 2-1

Süduva (Litvanya) – Ferencvaros (Macaristan): 0-0

Malmö (İsveç) – Bnei Yehuda (İsrail): 3-0

Ludogorets (Bulgaristan) – Maribor (Slovenya): 0-0

Feyenoord (Hollanda) – Hapoel Beer Sheva (İsrail): 3-0

Kopenhag (Danimarka) – Riga (Letonya): 3-1

AEK (Yunanistan) – Trabzonspor: 1-3

Legia (Polonya) – Rangers (İskoçya): 0-0

AZ Alkmaar (Hollanda) – Antwerp (Belçika): 1-1

Strasbourg (Fransa) – Eintracht Frankfurt (Almanya): 1-0

Gent (Belçika) – Rijeka (Hırvatistan): 2-1

PSV (Hollanda) – Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi): 3-0

FCSB (Romanya) – Vitoria (Portekiz): 0-0

Linfield (Kuzey İrlanda) – Karabağ (Azerbaycan): 3-2

Celtic (İskoçya) – AIK (İsveç): 2-0

Braga (Portekiz) – Spartak Moskova(Rusya): 1-0

Slovan Bratislava (Slovakya) – PAOK (Yunanistan): 1-0

Partizan (Sırbistan) – Molde (Norveç): 2-1

Espanyol (İspanya) – Zorya (Ukrayna): 3-1

Torino (İtalya) – Wolverhampton (İngiltere): 2-3

anadolu ajansı

Facebook Yorumlar
Devamını oku

Çok Okunanlar